Lekcje Normalne

Lekcje Normalne

Lekcje Normalne

  1. 7:10 - 7:55

  2. 8:00 - 8:45

  3. 8:55 - 9:40

  4. 9:50 - 10:35

  5. 10:50 - 11:35

  6. 11:50 - 12:35

  7. 12:45 - 13:30

  8. 13:40 - 14:25

  9. 14:30 - 15:15

HARMONOGRAM lEKCJI

HARMONOGRAM LEKCJI

HARMONOGRAM lEKCJI

Lekcje Skrócone

Lekcje Skrócone

Lekcje Skrócone

  1. 7:10 - 7:40

  2. 7:45 - 8:15

  3. 8:20 - 8:50

  4. 8:55 - 9:25

  5. 9:35 - 10:05

  6. 10:15 - 10:45

  7. 10:50 - 11:20

  8. 11:25 - 11:55

  9. 12:00 - 12:30

NAUCZYCIELE I PRACOWNICY SZKOŁY

NAUCZYCIELE I PRACOWNICY SZKOŁY

NAUCZYCIELE I PRACOWNICY SZKOŁY

DYREKCJA


Dyrektor Szkoły

mgr Barbara Majewska


Zastępca Dyrektora Szkoły

mgr Monika Strojewska 


Język Polski

mgr Elżbieta Kownacka

mgr Grażyna Ułaszyn-Palkowska 

mgr Sylwia Radzimowska-Zasuwa 

dr Wioletta Pietruszka 

Matematyka

mgr Agnieszka Błasiak 

mgr Barbara Rączkiewicz 

mgr Ewa Pękalska 

mgr Katarzyna Pawełek 

mgr Wojciech Myśliwski 

Język Angielski

mgr Katarzyna Kaczmarska 

mgr Konrad Kowal 

mgr Małgorzata Łączkowska 

mgr Roman Ryński

mgr Waldemar Łączkowski 

mgr Zbigniew Powęska 

Język Niemiecki

mgr Anna Janas 

mgr Katarzyna Zapert 

mgr Waldemar Łączkowski 


Język Hiszpański

mgr Konrad Kowal 

Fizyka

mgr Agnieszka Błasiak 

mgr Małgorzata Trelska 

Chemia

mgr Katarzyna Osowska 

mgr Sylwia Orłowska 

Biologia

mgr Danuta Szczygielska 

mgr Sylwia Orłowska 

Geografia

mgr Joanna Harkot

Informatyka

mgr Konrad Kowal 

mgr Leszek Dziubiński 

mgr Zbigniew Powęska 

Historia

mgr Danuta Wójcik 

mgr Małgorzata Kędzierska

mgr Monika Strojewska 

Wiedza o Społeczeństwie

mgr Beata Ryńska 

mgr Danuta Wójcik 

Historia i Teraźniejszość

mgr Małgorzata Kędzierska

Muzyka

mgr Beata Ryńska 

Wychowanie Fizyczne

mgr  Piotr Beraś

mgr Diana Kozioł 

mgr Robert Marzec 

mgr Szczepan Ewiak 

Edukacja dla Bezpieczeństwa

mgr Diana Kozioł 

Biznes i Zarządzanie

mgr Beata Ryńska 

Religia

mgr Lucyna Ćwiek

mgr Stanisław Tylus 

Podstawy Przedsiębiorczości

mgr Beata Ryńska 

Doradztwo Zawodowe

mgr Sylwia Orłowska 

Nauczyciel - bibliotekarz

mgr Anna Rucińska

mgr Danuta Ordon


Pedagog szkolny

mgr Barbara Majewska

mgr Danuta Ordon 


Pedagog specjalny

mgr Danuta Ordon 


Psycholog szkolny

mgr Małgorzata Brzozowska 

DYREKCJA


Dyrektor Szkoły

mgr Barbara Majewska


Zastępca Dyrektora Szkoły

mgr Monika Strojewska 


Język Polski

mgr Elżbieta Kownacka

mgr Grażyna Ułaszyn-Palkowska 

mgr Sylwia Radzimowska-Zasuwa 

dr Wioletta Pietruszka 

Matematyka

mgr Agnieszka Błasiak 

mgr Barbara Rączkiewicz 

mgr Ewa Pękalska 

mgr Katarzyna Pawełek 

mgr Wojciech Myśliwski 

Język Angielski

mgr Katarzyna Kaczmarska 

mgr Konrad Kowal 

mgr Małgorzata Łączkowska 

mgr Roman Ryński

mgr Waldemar Łączkowski 

mgr Zbigniew Powęska 

Język Niemiecki

mgr Anna Janas 

mgr Katarzyna Zapert 

mgr Waldemar Łączkowski 


Język Hiszpański

mgr Konrad Kowal 

Fizyka

mgr Agnieszka Błasiak 

mgr Małgorzata Trelska 

Chemia

mgr Katarzyna Osowska 

mgr Sylwia Orłowska 

Biologia

mgr Danuta Szczygielska 

mgr Sylwia Orłowska 

Geografia

mgr Joanna Harkot

Informatyka

mgr Konrad Kowal 

mgr Leszek Dziubiński 

mgr Zbigniew Powęska 

Historia

mgr Danuta Wójcik 

mgr Małgorzata Kędzierska

mgr Monika Strojewska 

Wiedza o Społeczeństwie

mgr Beata Ryńska 

mgr Danuta Wójcik 

Historia i Teraźniejszość

mgr Małgorzata Kędzierska

Muzyka

mgr Beata Ryńska 

Wychowanie Fizyczne

mgr  Piotr Beraś

mgr Diana Kozioł 

mgr Robert Marzec 

mgr Szczepan Ewiak 

Edukacja dla Bezpieczeństwa

mgr Diana Kozioł 

Biznes i Zarządzanie

mgr Beata Ryńska 

Religia

mgr Lucyna Ćwiek

mgr Stanisław Tylus 

Podstawy Przedsiębiorczości

mgr Beata Ryńska 

Doradztwo Zawodowe

mgr Sylwia Orłowska 

Nauczyciel - bibliotekarz

mgr Anna Rucińska

mgr Danuta Ordon


Pedagog szkolny

mgr Barbara Majewska

mgr Danuta Ordon 


Pedagog specjalny

mgr Danuta Ordon 


Psycholog szkolny

mgr Małgorzata Brzozowska