Badamy się przed wakacjami


































To hasło akcji profilaktycznej zorganizowanej przez Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego
w Sandomierzu, w której na zaproszenie organizatorów wzięły udział uczennice kl. 1 bm przyrodniczo-medycznej pod opieką wychowawczyni p. Danuty Szczygielskiej. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Nasze dziewczyny promowały ideę badań profilaktycznych oraz służyły pomocą przy stanowiskach badań specjalistycznych i działań prozdrowotnych. To bardzo ważna i potrzebna praktyczna edukacja kształtującą kompetencje i zastosowanie teorii w praktyce.